رادمان یکی از شرکت‌های اصلی مشاوره‌ی مدیریت در ایران است. در رادمان با مدیران و متخصصان برتر همکاری می‌شود تا به آن‌ها در گرفتن تصمیمات بهتر، تحقق این تصمیمات و دستیابی به موفقیت متداوم و مطلوب یاری رسانی گردد. مشاورین رادمان به مدت یک دهه تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا به نتایج بهتری برای مشتریان حاصل شود؛ نتایجی که فراتر از امور مالی هستند و به طور منحصر به فردی خاص، عملی، کل‌نگر و متداومند.

خدمات رادمان به صورت کلی به شرح زیر است:

 • مشاوره منابع انسانی
 • استعدادیابی ( معرفی نیرو و برگزاری کانون ارزیابی)
 • آموزش‌های مهارت محور
 • ابزار ارزیابی و سنجش روان‌شناختی (Star)
 • سامانه آنلاین استخدام (CiViTo)
 • کوچینگ سازمانی
فلسفه رادمان

1فلسفه اصلی رادمان در راستای توسعه و مدیریت استعدادهای سازمانی بنا نهاده شده است. برای دستیابی به این مهم، رادمان طراح‌های خود بر چهار اصل ارزیابی

استعدادها، توسعه مشاغل، توسعه استعدادها و توسعه سازمان استوار می‌نماید. موازنه بین این چهار ستون اصلی در مدیریت استعدادها، رویکرد رادمان در حل مسائل مروبط به سرمایه‌های انسانی است. در واقع تخصص اصلی مشاورین رادمان بر همین اصلوب استوار است. رادمان همواره در تلاش است تا با توسعه همگام محورهای فوق، ارزش افزوده فزاینده‌ای را برای کارکنان کارفرمایان خود حاصل کند.

چشم‌انداز و ماموریت رادمان

شرکت رادمان با ارتقاء پایدار سطح دانش مدیریت، ارائه راه‌کارهای کیفی قابل اطمینان و تلفیق مفاهیم نوین مدیریت و تجارب سازمانی راه تعالی را به همراه مشتریان خود طی می‌نماید. در این راستا، اعتماد راسخ رادمان بر ایجاد اطمینان متقابل و توانمندسازی مشتریان، برگرفته از ایده‌های خلاقانه‌ ­و راه‌کارهای نوآورانه می‌باشد.

ما برآنیم
تا با تلاش در بکارگیری بهترین شیوه‌های ممکن، مشتریانمان را که شامل کارآفرینان، سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی داخل و خارج از کشور می‌باشند، در حوزه‌های خدماتی زیر یاری نماییم:

 • ارائه راه‌کارهای مدیریتی
 • برون‌سپاری خدمات منابع انسانی
 • آموزش مفاهیم نوین توسعه فردی و سازمانی
 • ارائه ابزارهای سنجش و ارزیابی

این شرکت با بهره‌گیری از ابزارهای نوین مدیریتی و بهره‌مندی از تنوع تجربه و دانش، گروهی توانمند را گردآورده که نقطه قوت آن هم‌افزایی اثربخش و کارآرایی بهینه می‌باشد.
این گروه خود را در برابر جامعه خویش مسئول دانسته و فلسفه کار آن بدان گونه است که منافع خود را در گرو منافع مشتریان و تامین‌کنندگان خویش می‌داند

arzeshha

ارزش‌های رادمان

ارزش‌ها

کارکنان رادمان همیشه بر این باور هستند که کسب‌و‌کار مشتریان همیشه به اندازه خود فعالیت‌های رادمان اهمیت دارد. در رادمان همواره نسبت به کارفرمایان همانند شرکای تجاری فکر و عمل می‌شود.  ما رادمانی‌ها به چهار اصل زیر به عنوان ارزش‌ها کلیدی خود پایبندیم:

 • ارزش آفرینی برای کارفرمایان: همیشه باید به نحوی به کارفرمای خود ارائه خدمت کنیم که احساس ایجاد ارزش افزوده از حضور ما برای ایشان فراهم شود. خدمات ما صرفا برای زیبایی و چشم نوازی نبوده باید در سازمان کارفرما تغییر ایجاد کند.
 • یادگیری مداوم: برای اینکه بتوانیم بهنرین و به‌روزترین سطح خدمت دهی به کارفرما را داشته باشیم به صورت مداوم در حال مطالعه مستندات و پژو‌هش‌های جدید بوده و اطلاعات خود را به‌روز نگه‌می‌داریم. هر نفر موظف به یادگیری از اشتباهات خود بوده و به دیگران نیز یافته‌های خود را منتقل می‌کند.
 • رفتار حرفه‌ای: در هر حالتی حتی اگر با ما به درستی رفتار نشد، به صورت حرفه‌ای به افراد پاسخگو هستیم. هرگز تصمیمات اتخاذ شده را بدون هماهنگی تغییر نمی‌دهیم. هرچند بدون مکتوب سازی کار نمی‌کنیم ولی حرفمان سند است. برای اعتماد سازی کوشا هستیم حتی اگر دچار زیان مالی شویم. ما معتقدیم بزرگتریم سرمایه رادمان اعتماد مشتریان به این شرکت است، بنابراین هرگز اطلاعات مشتریان را فاش نخواهیم کرد.
 • نوآوری: باید بکوشیم تا با الگو برداردی از یافته‌های جدید و متناسب سازی آن با شرایط داخلی خدمات و محصولات خود را به‌روز کنیم. نوآوری در تمامی اقدامات ما نماینگر خواهد بود. تک تک کارکنان خانواده رادمان نسبت به تغییر و ارائه خدمات جدید به صورت روزانه تلاش می‌کنند.

png

افراد رادمان

کارکنان

پر واضح است که مشاورانی که فقط از تفکر آکادمیک بهره‌مند هستند، امکان کمی در تجاری‌سازی و استفاده کاربردی از ایده‌های خود دارند. در نتیجه کارکنان رادمان، افرادی زبده، استعدادهای کشور، آگاه به مسائل و اخبار روز، آشنا بر قوانین حاکم، دارای تجربه حرفه‌ای و البته مسلط به دانش آکادمیک مرتبط می‌باشند. رادمان همواره تلاش می‌کند تا برترین استعدادها را برای مشتریان جذب و حفظ کند. ما در رادمان مفتخریم که در سرتاسر ایران به عنوان یک محل کار پر انرژی و جذاب شناخته‌شده‌ایم. همکاران خانواده رادمان به‌منظور به‌دست آوردن نتایج بهتر برای مشتریان با یکدیگر رقابت می‌کنند، اما یکدیگر را در مراحل مختلف حمایت می‌نماید. کارکنان رادمان به کارشان عشق می‌ورزند و این باعث می‌شود همکاری با آنان احساسی متفاوت ایجاد کند. همکاران و مشاورین رادمان، بی‌شک وجه تمایز این شرکت از دیگران بوده و افتخار رادمان می‌باشند. آن‌ها تمام انرژی خود را صرف خدمت‌رسانی و به همان میزان به‌چالش کشیدن مشکلات مشتریان می‌کنند. کلام زیر، شرح مختصری از دیدگاه‌ اصلی رادمانی‌ها است:

”ما مشتاقانه سعی می‌کنیم در تمام امور به میزان قابل توجهی تاثیرگذار باشیم. فرهنگ‌کاری و رویکرد منحصربه‌فرد ما نتایج متداومی دارند که در موقعیت خاص هر مشتری صدق می‌کند. ما در تلاشیم تا همیشه کار درست را در قبال مشتریان، افراد و جامعه خود انجام دهیم. “

شرکای تجاری

گروه مشاوره مدیریت رادمان، به منظور رسالت خود در توسعه و نوآوری خدمات مرتبط با مدیریت سرمایه‌های انسانی کارفرمایان خود هموراه در تلاش است تا از طریق همکاری با موسسات و شرکت‌های معتبر بین‌اللملی، نوآوری‌های ویژه‌ای را به کشور معرفی کند.

logo

شرکت لگامستر یکی از بزرگترین و معتربرترین تولید کنندگان کالاهای مرتبط با تجهیزات آموزشی و ارتباطی است. این شرکت از زیر مجموعه‌های گروه Eding بوده که یکی از معتبر ترین شرکت‌های دنیا در زمینه تولید لوازم تحریر و نوشت افزار می‌باشد.