1

در این سالیان متمادی که در کنار شما بوده‌ایم سعی کردیم شنونده‌های خوبی باشیم. با اعتمادی که وجود داشت همیشه دقیق‌ترین اطلاعات را از چالش‌ها و دغدغه‌هایتان با ما به اشتراک گذاشتید تا برای رفع آن‌ها راهی بیابیم. اکنون بر این باوریم که توانسته‌ایم تا حد زیادی کارآمدترین شیوه‌های مدیریت سرمایه‌های انسانی را در اختیارتان بگذاریم، آن‌هم به شیوه‌هایی منحصر به‌فرد و با منطقی‌ترین شکل سرمایه‌گذاری!

سه راهکار پیش رو ما شما را به بهترین شکل ممکن به خواسته‌ها و نظرات‌تان نزدیک خواهیم کرد، البته نگران نباشید اگر باز هم نیازهایتان را در این راهکارها نمی‌یابید، می‌توانیم بیشتر با هم گپ بزنیم و بیشتر شنونده شما باشیم.

مشاوره منابع انسانی

4

راهکار همراه

در راهکار «همراه»،  بر اساس درخواست و نیاز سازمان شما، یک یا چند فرآیند از فرآیندهای مختلف منابع انسانی طراحی شده و پس از تایید، ابزارها و آموزش‌های لازم به منظور پیاده‌سازی صحیح فرآیند در سازمان ارائه خواهد شد

3

راهکار همتا

رویکردی خاص از مشاوره منابع‌انسانی در کسب و کار، خاص شرکت‌های متوسط با تعداد نفرات ۴۰ و بیشتر که می‌خواهند راهکارهای اصلی در زمینه رشد و توسعه سرمایه‌های انسانی‌شان را بکار گیرند. آن‌هایی که می‌خواهند گروه اقتصادی شوند یا در آینده بسیار نزدیک به فکر توسعه کمی و کیفی فضا و نیروی انسانی خود هستند. شرکت‌هایی که حداقل یک واحد اداری در درون مجموعه شکل داده‌اند و در فکر ایجاد زیرساخت‌های منابع انسانی هستند.

2

راهکار همپا

شیوه‌ای منحصر به فرد برای سازمان‌هایی که تازه شکل گرفته‌اند یا تعداد نیروهایی کمتر از حدود ۴۰ نفر دارند. متناسب با نیاز استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان و یا کسب‌و کارهای خانوادگی کوچک که در اندیشه بزرگتر شدن و توسعه هستند. خاص مدیران ارشدی که در مواجهه با انتظارات و موضوعات منابع انسانی نیازمند مشاوره‌های تخصصی و مستمر هستند.

Consulting-2

ما بیش از یک دهه است که به پیاده‌سازی خدمات در حوزه‌های مختلف منابع‌انسانی مشغولیم و تجربه همکاری با اکثر شرکت‌های خوب داخلی و بین‌المللی را در کارنامه داریم. به چند دلیل ادعا می‌کنیم که همکاری با ما ارزش افزوده زیادی برای سازمان‌ها خلق می‌کند:

اول اینکه شاید به جرات بتوان گفت ما تنها شرکتی هستیم که اطلاعات دقیق و درستی مبتنی بر واقعیت از بازار کار ایران و وضعیت منابع انسانی داریم. با این حساب موثرترین رهنمودها و همفکری‌ها را می‌توانیم به شما ارائه کنیم.

دوم اینکه از طریق تجارب همکاری با انواع و اقسام شرکت‌ها ابزارهایی خلق کرده‌ایم که سرعت و کیفیت کم‌نظیری از ارائه خدمات، دسترسی و پاسخگویی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

سوم اینکه شیوه‌هایی را برای همکاری در حوزه مشاوره ابداع کرده‌ایم که به شما این امکان را می‌دهد که در قالب یک قرارداد همکاری هر آنچه را که در این حوزه نیاز دارید کسب کنید و نیاز به متمم‌ها و رفت‌و برگشت‌های متعدد آنگونه که مرسوم است نخواهید داشت.

چهارم اینکه در فضای مشاوره کمتر شرکتی این امکان و قدرت را پیدا می‌کند که تیمی مختص تحقیق و توسعه در زمینه منابع انسانی تجهیز و مستقر کند چرا که نیاز به سرمایه‌گذاری زیادی دارد. ما تنها شرکتی هستیم که سال‌هاست این تیم را در کنارمان داریم و همواره به‌روز‌ترین اطلاعات و دانش روز را در عملکرد مشاوره دخیل کرده و به سهولت در اختیار شما قرار می‌دهیم.