13

مربی‌گری برای توسعه فردی

13

  • آیا دچار سردرگمی شده‌اید؟ از نقاط قوت خود آگاه نیستید؟‌ نسبت به اینکه در آینده چه جایگاهی خواهید داشت نگرانید؟
  • آیا احساس می‌کنید در شغل خود موفق نیستید؟ آیا همه‌ چیز مناسب است ولی بازهم احساس خوشایندی از خویش ندارید؟
  • آیا در محیط کار به مشکلاتی برخورده‌اید که دستیابی به پاسخ آن برای شما دشوار است؟
  • آیا تحت استرس رفتارهای عجیب از شما سر می‌زند؟‌ همکاران شما احساس خوبی از حضور شما ندارند؟
  • آیا در خصوص نحوه برخورد با کارکنان زیر دست خود دچار ابهام یا مشکل شده‌اید؟‌
  • آیا از شرایط فعلی راضی هستید، اما شدیدا نگران فردای خود هستید؟

بسیاری از افراد حتی در جایگاه‌ ارشد سازمان‌ها به صورت مداوم با چالش‌های روبرور می‌شوند که برای آن پاسخ مشخصی ندارند. ذهن ایشان همیشه درگیر پاسخ به این سوال است که آیا مسیر حرکت را به درستی انتخاب کرده‌ام. بدون شک، برای توسعه فردی و دستیابی به موفقیت نیاز به برنامه‌ریزی مدونی دارید. اما این برنامه‌ریزی با کمک فردی مسلط به شرایط کسب و کار در ایران، و آشنا به توانمند‌ی‌ها و استعدادهای شما باید صورت پذیرد. چرا که وقت طلا است. زمان سرمایه‌ای است گران بها که اگر به اشتباه صرف شود هرگز قابل جبران نیست.

برای دستیابی به پاسخی مناسب به پرسش‌های خود، بهره‌مندی از نکات حرفه‌ای و تهیه برنماه توسعه فردی که منجر به رشد شما در مسیر هدف مورد علاقه‌ خواهد بود، در برنامه مربی‌گری شرکت کنید و از مزایایی آن بهره‌مند شوید. این فرآیند شامل برگزاری تعدادی جلسه رودررو خواهد بود که ابتدا مربی مانند یک مشاور مسایل خانوادگی شنونده شما است. سپس با کمک خود شما و با تکیه بر تجربه مربی راهکارهای خاص، برای شما طراحی خواهد شد که بی‌شک به حل چالش‌ها و توسعه‌ قابلیت‌های فرد موثر است. بنابراین اگر نیازمند به داشتن گفتمانی موثر هستید، می‌خواهید برنامه توسعه مطمئن بسازید، به نیاز حقیقی کارکنان‌ و‌ مشتریان خود واقف شوید، مربی‌گری کسب و کار با ساختن فضای که بر پایه اعتماد دو نفره قرار گرفته است،‌ روشی خاص برای شما نمایان می‌کند که با کمک آن به عنوان یک مدیر یا رهبر موفق، همراهان خود را نیز بهبود خواهید بخشید.

هرچند که بهتر است برنامه‌ زمان بندی دقیقی برای این مهم داشته باشید، اما این امکان نیز برای شما فراهم است تا جلسات خود را مدیریت کنید. به فراخور نیاز درخواست جلسه کنید و با دریافت مشاوره‌های تلفنی یا در فضای مجازی همیشه بهتر تصمیم‌ بگیرید.

14

 

برای ثبت‌نام در یک جلسه کلیک کنید.

 

پس از ثبت‌نام برای برگزاری جلسه حضوری هماهنگی لازمه با شما صورت خواهد گرفت.