disc

کارگاه تربیت متخصص و مدرس ابزار DISC

در این کارگاه آموزشی که با شیوه یادگیری در عمل ارایه می‌گردد در ابتدا با شناخت مدل‌های رفتاری، جنبه‌های رفتاری خود خواهیم پرداخت و فرد به یک شناخت دقیق‌تر از خود دست‌خواهدیافت. برای مدیریت تعارض و داشتن ارتباط پویا و موثر، نیاز به شناخت دیگران داریم به همین منظور به بررسی مدل‌ها و ویژگی‌های سبک‌های رفتاری دیگران می‌پردازیم و در پایان این دوره تکنیک‌هایی که یک فرد بتواند دیپلماسی ارتباطی موثر داشته باشد را آموزش خواهیم‌داد.

چرا شما را انتخاب می‌کنیم؟

امروزه امر توسعه فردی برای همه افراد و سازمان‌ها به یک ضرورت اساسی تبدیل شده است، لذا افرادی که خود را به عنوان مربیان توسعه معرفی می‌کنند باید دارای مهارت‌های ویژه‌ای باشند. دیپلماسی در رفتار، که برمبنای مدل‌های رفتاری DISC آموزش داده می‌شود، از حساسیت و اثرگذاری بالایی برخوردار است به همین دلیل تنها متخصصین، مدرسین و مربیانی که متفاوت فکر می‌کنند و نگاهی متفاوت به حوزه توسعه سرمایه انسانی دارند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

آیا مایلید مشاور توسعه DISC باشید؟

گروه مشاوره مدیریت رادمان در راستای ایجاد شبکه‌ی مشاورین توسعه ابزار DISCدر کشور علاقه‌مند است تا شما را به عنوان مشاور توسعه DISC همراه داشته باشد. در صورت همکاری با رادمان شما می‌توانید:

  • کیفیت تدرس خود را افزایش دهید.
  • فراگیران خود را مشعوف کنید.
  • این ابزار توسط شما به سایرین آموزش داده شده و از آن در کار و ارتباط با مشتریان استفاده خواهیدکرد.
  • از حمایت‌های علمیرادمان بهره‌مند گردید.
  • به شبکه مدرسین رادمان وارد خواهید شد.

این ابزار مبتنی بر فضای وب بوده و گزارش کاملی را تحت مدیریت شما، در اختیار مخاطب قرار می‌دهد.

شما به عنوان یک مدرس مستقل می‌توانید دایره‌ی کسب‌وکار خود را گسترش دهید. از ابزار DISC به عنوان یک مزیت رقابتی در بازار کسب‌وکار بهره‌مند شوید. به عنوان یک عضو از جامعه مشاورین و مدرسین مدیریت کشور می‌توانید سوالات و دیدگاه‌های خود را با کارشناسان رادمان مطرح کنید. همچنین از پژوهش‌های جدید به‌عمل آمده در رابطه با این ابزار در ایران مطلع گردید.

اطلاعات کارگاه

هر کارگاه ۱۰ ساعت بوده و در ۲ نیم‌روز مجزا برگزار می‌گردد.

به هریک از افراد شرکت‌کننده در این دوره جزوه آموزشی، مقالات، پاورپوینت‌ها و اطلاعات لازم برای تدریس دوره داده می‌شود.

دانلود بروشور

با اعطای مدرک معتبر، از شرکت مشاوره مدیریت ردمان