درباره ما

رادمان یکی از شرکت‌های اصلی مشاوره‌ی مدیریت در ایران است. در رادمان با مدیران و متخصصان برتر همکاری می‌شود تا به آن‌ها در گرفتن تصمیمات بهتر، تحقق این تصمیمات و دستیابی به موفقیت متداوم و مطلوب یاری‌رسانی گردد. مشاورین رادمان به مدت یک دهه تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا به نتایج بهتری برای مشتریان حاصل شود؛ نتایجی که فراتر از امور مالی هستند و به طور منحصر به فردی خاص، عملی، کل‌نگر و متداومند.
فلسفه اصلی رادمان در راستای توسعه و مدیریت استعدادهای سازمانی بنا نهاده شده است. برای دستیابی به این مهم، رادمان طراح‌های خود بر چهار اصل ارزیابی استعدادها، توسعه مشاغل، توسعه استعدادها و توسعه سازمان استوار می‌نماید. موازنه بین این چهار ستون اصلی در مدیریت استعدادها، رویکرد رادمان در حل مسائل مروبط به سرمایه‌های انسانی است. در واقع تخصص اصلی مشاورین رادمان بر همین اصلوب استوار است. رادمان همواره در تلاش است تا با توسعه همگام محورهای فوق، ارزش افزوده فزاینده‌ای را برای کارکنان کارفرمایان خود حاصل کند.

ما بیش از یک دهه است که به پیاده‌سازی خدمات در حوزه‌های مختلف منابع‌انسانی مشغولیم و تجربه همکاری با اکثر شرکت‌های خوب داخلی و بین‌المللی را در کارنامه داریم. به چند دلیل ادعا می‌کنیم که همکاری با ما ارزش افزوده زیادی برای سازمان‌ها خلق می‌کند:
اول اینکه شاید به جرات بتوان گفت ما تنها شرکتی هستیم که اطلاعات دقیق و درستی مبتنی بر واقعیت از بازار کار ایران و وضعیت منابع انسانی داریم. با این حساب موثرترین رهنمودها و همفکری‌ها را می‌توانیم به شما ارائه کنیم.
دوم اینکه از طریق تجارب همکاری با انواع و اقسام شرکت‌ها ابزارهایی خلق کرده‌ایم که سرعت و کیفیت کم‌نظیری از ارائه خدمات، دسترسی و پاسخگویی را در اختیار شما قرار می‌دهد.
سوم اینکه شیوه‌هایی را برای همکاری در حوزه مشاوره ابداع کرده‌ایم که به شما این امکان را می‌دهد که در قالب یک قرارداد همکاری هر آنچه را که در این حوزه نیاز دارید کسب کنید و نیاز به متمم‌ها و رفت‌و برگشت‌های متعدد آنگونه که مرسوم است نخواهید داشت.
چهارم اینکه در فضای مشاوره کمتر شرکتی این امکان و قدرت را پیدا می‌کند که تیمی مختص تحقیق و توسعه در زمینه منابع انسانی تجهیز و مستقر کند چرا که نیاز به سرمایه‌گذاری زیادی دارد. ما تنها شرکتی هستیم که سال‌هاست این تیم را در کنارمان داریم و همواره به‌روز‌ترین اطلاعات و دانش روز را در عملکرد مشاوره دخیل کرده و به سهولت در اختیار شما قرار می‌دهیم.

برخی از مشتریان رادمان

تماس با ما

تماس با ما